Gaz Metan Mediaș ți-a pregătit numeroase surprize la partida cu Dinamo

Echipa lui Edi Iordănescu a pregătit pentru suporteri un concurs și o tombolă la pauza meciului de duminică cu Dinamo. Aceștia pot câștiga un număr de zece tricouri de joc ale lui Răzvan Pleșca, Marius Constantin, Sergiu Buș și Ioan Hora.
“Astfel vom oferi prin tragere la sorți un număr de 4 tricouri (câte unul aparținând jucătorilor enumerați mai sus), celor care răspund corect prin intermediul unui comentariu, la întrebarea câți ani aniversează Clubul Gaz Metan în 2020?Alte 6 tricouri vor fi oferite prin tragere la sorți unor suporteri care au bilet la meciul de duminică și evident vor fi prezenți la stadion pentru a le putea ridica.”, transmit reprezentanții Clubului Gaz Metan Mediaș.
Câștigătorii vor fi anunțați la pauza jocului prin intermediul stației de amplificare, iar numele lor vor fi afișate și pe tabela stadionului. Tricourile vor putea fi ridicate tot la pauza meciului.
In anul 2020 Gaz Metan Medias aniverseaza 75 de ani