INCARCARE

Ce anume cauti?

Medias Sport

Meci de pregătire între Gaz Metan și echipa secundă

Gaz Metan și echipa secundă se întâlnesc săptămânal între ele pentru a disputa meciuri de verificare.

Dacă în primă fază, gaziștii lui Mihai Teja s-au impus pe sintetic cu scorul de 1-0, de data aceasta, jucătorii pregătiți de Nuno Claro și Daniel Stan au terminat la egalitate, scor 3-3( 3-1 pentru Gaz Metan II la pauză)meciul disputându-se pe terenul doi.

Marcatori : Nasser Chamed(repriza I) Baco, Deaconu(repriza II)/ Mihai Mateș(2), Bogdan Jica.

Gaz Metan 1: Pleșca, Yuri, Horj, Butean, Trif, Pambou, Ze Manuel, Velisar, Deaconu, Nițu, Chamed

Gaz Metan 2: Buzbuchi, Jica, Pop, Oltean, Avram, Kanda, Plumbuitu, Iancu, Costea, Horsia, Mates.

A doua repriză :

Gaz Metan : Buzbuchi, Baco, Larie, Alceus, Santos, De Moura, Morar, Valente, Costea, Ciocan, Romeo.

La echipa a doua au mai intrat Uțiu(portar) Socaci, Nicula, Pătulea, Moldovan, Calo, Bobea, Hăjmășan, Bîrzat