INCARCARE

Ce anume cauti?

Medias Sport

Gaz Metan a remizat, scor 1-1, cu CFR Cluj

Gaz Metan a remizat, scor 1-1, cu CFR Cluj, într-o partidă amicală disputată joi după-amiază la Cluj Napoca. Ambele goluri ale partidei au fost marcate în actul secund. CFR a deschis scorul prin Michaël Pereira, iar Gaz Metan a egalat prin Sergiu Ciocan.

Meciul dintre CFR Cluj si medieșeni, care a început la ora 15:00, s-a încheiat 1-1. Pereira a deschis scorul pentru clujeni, iar Ciocan a restabilit egalitatea câteva minute mai tarziu. Partida a avut loc la baza Napoca.

Meciul era programat să înceapă de la ora 16:00, după cum au anunțat medieșenii pe pagina lor oficială de Facebook. Cu toate acestea,  pare să fi inceput mai devreme, deoarece pe contul oficial de Instagram al clujenilor a apărut scorul pauzei cu câteva minute înainte de ora 16:00.

Gaz Metan a remizat, scor 1-1, cu CFR Cluj0-0 la pauza!

Campioana noastra joaca la aceasta ora un amical cu Gaz Metan Medias, iar la pauza scorul partidei este 0-0!